ШАНОВНІ ПАНОВЕ!

Інформуємо Вас про те, що у 2005 році побудовано та введено в експлуатацію першу чергу Snowпарку ГОРБОВО, який у 2005-2006 роках провів свій перший зимовий сезон.

Snowпарк ГОРБОВО розташований в Чернівецькій області, Герцаївському районі, на відстані усього 16 км від обласного центру – міста Чернівці. Прямо з міста до Snowпарку ГОРБОВО підходить якісна асфальтована дорога.

В Snowпарку ГОРБОВО розташовано чотири буксировочні канатні дороги загальною пропускною здатністю 2200 чол./год., новітня система снігоутворення, що дає можливість своєчасно почати та суттєво подовжити лижний сезон, а також система освітлення.

В Snowпарку ГОРБОВО функціонують великий прокат гірськолижного та сноуборд спорядження на 320 комплектів, лижна школа з кваліфікованими інструкторами, найбільший в Україні веселий атракціон "Сноутюбінг-парк", три кафе швидкого харчування.

В сезоні 2010-11 року було організовано сноупарк для сноубордистів та лижників new school з різноманітними фігурами, встановленими на схилі.

Статистика відвідувань: відкриття Snowпарку ГОРБОВО приємно здивувало чернівчан та гостей міста, і вже в сезоні 2005-06 Snowпарк ГОРБОВО відвідало близько 10 тисяч чоловік.

В сезоні 2006-07 кількість відпочиваючих у Snowпарк ГОРБОВО склала 18 тисяч чоловік, з них 12 тисяч – які прийшли вперше.

В сезоні 2015-16 розрахункова кількість відпочиваючих у Snowпарк ГОРБОВО складе 40 тисяч чоловік.

Аудиторія відвідувачів: люди, які катаються на гірських лижах, є активною та середньою за статком частиною українського суспільства, тому що гірськолижний відпочинок є далеко не дешевим видом відпочинку. Крім того, ці люди вміють заробляти, і будь-яка реклама, адресно направлена саме на цю категорію населення, на наш погляд, може принести найбільш вагомі результати.

Друга частина аудиторії відвідувачів – школярі. В сезоні 2006-07 Snowпарком ГОРБОВО разом з обласною державною адміністрацією Чернівецької області була розроблена та впроваджена унікальна та єдина в Україні Програма навчання школярів катанню на гірських лижах "ЗИМА – це ЗАДОВОЛЕННЯ", яка дає змогу у часи шкільних занять фізичним вихованням стати на лижі всім (!!!) школярам міста Чернівці безкоштовно.

Ця програма продовжена також і в наступних сезонах, і лише завдяки цій програмі Snowпарк ГОРБОВО відвідують кожної зими майже 7 тисяч дітей. З них 3 тисячі – у першій половині дня за безкоштовною програмою "ЗИМА – це ЗАДОВОЛЕННЯ" відповідно до графіку, і 3-4 тисячі – у другій половині дня на платній основі за спеціальними акційними тарифами для організованих груп школярів. Вік школярів – 7-11 класи.

Переваги розміщення реклами у Snowпарк ГОРБОВО:

Snowпарком ГОРБОВО розроблено різні пропозиції щодо можливої співпраці з Компаніями, які працюють на різних ринках.

Також розглянемо будь-які Ваші пропозиції.


Snowпарк ГОРБОВО.

Загальний вид. Сімейний відпочинок

Snowпарк ГОРБОВО.

Загальний вид на сервісну зону. Огороджувальні сітки.

 

Snowпарк ГОРБОВО.

Загальний вид на сервісну зону.

Кількість відпочиваючих у вихідні дні

Snowпарк ГОРБОВО.

Вид із середини гори.

 

Snowпарк ГОРБОВО.

Освітлення лижних схилів та сервісної зони.

Snowпарк ГОРБОВО.

Частина стоянки для автомобілів

 

Snowпарк ГОРБОВО.

Траси для підйому лижників. Буксируючі пристрої для розміщення стікерів

Snowпарк ГОРБОВО.

Загальний вид на сноутюбінг-парк

 

Snowпарк ГОРБОВО. Загальний вид.

 

Snowпарк ГОРБОВО.

Турнікети на вході до лижних та сноуборд схилів.

SKIZIP та SKIPASS у лижників

 

Snowпарк ГОРБОВО.

Сноутюбінг-парк – задоволення від катання у будь-якому віці.

Snowпарк ГОРБОВО.

Щоденні заняття зі школярами по шкільній програмі
"Зима – це задоволення"